Dodáváme nástroje
a poskytujeme komplexní
sytémová řešení pro obrábění

Efektivita výroby

Současná situace na trhu nutí všechny výrobní společnosti k neustálému zvyšování efektivity svojí výroby. Zjednodušeně to znamená vyrobit co nejvíce kvalitních, technicky konkurenceschopných výrobků s použitím co nejmenších zdrojů. Česky řečeno vyrábět co nejvíce a co nejlevněji. Umíte ale efektivitu svojí výroby skutečně objektivně změřit?


Již Lord Kelvin prohlásil: „JESTLIŽE NĚCO NEUMÍM ZMĚŘIT, NEMOHU TO ZLEPŠIT“

 

To znamená, že pokud nějaký proces chci skutečně efektivně zlepšit, musím ho umět objektivně změřit a výsledky měření potřebuji mít k dispozici okamžitě, nejlépe ještě v průběhu procesu, tedy tzv. ON-LINE.


forcam1

V oblasti TPM (Total Productiv Managemnt) a měření efektivity výroby spolupracujeme s lídrem na trhu, s německou společností FORCAM z Friedrichshafenu.

 

První aplikace je v ČR instalována ve společnosti ŠKODA JS v Plzni!

Více se můžete dozvědět na stránkách www.forcam.com

Jsme autorizovaným distributorem nástrojů SANDVIK Coromant

Naši pracovníci absolvovali důkladné technické zaškolení v tréninkovém středisku SANDVIK ve Vídni a jsou připraveni Vám poskytnout prvotřídní nástroje ve spojení s prvotřídním servisem odpovídajícím standardům SANDVIK Coromant.

Spolupracujeme s firmou TDM Systems GmbH

BTS Technik spolupracuje s německou firmou TDM Systems GmbH, dodavatelem softwarového systému pro správu nástrojů a nástrojových dat.

 

Více na stránce
Nástrojový management

Spolupracujeme s firmou FORCAM

BTS Technik navázala spolupráci s německou firmou FORCAM, lídrem na trhu v oblasti měření efektivity výroby, TPM, OEE.

 

Více v záložce
Efektivita výroby