Dodáváme nástroje
a poskytujeme komplexní
sytémová řešení pro obrábění

Nástroje

BTS Technik dodává kompletní sortiment nástrojů společnosti SANDVIK Coromant. Samozřejmostí je poradenství při výběru vhodného nástroje, při optimalizaci procesu obrábění popřípadě přítomnost našeho technika u zkoušek a odladění technologických podmínek.
Jsme schopni Vám poskytnout i ekonomické srovnání při různých alternativních způsobech obrábění a spolu s Vámi zvolit tu nejoptimálnější a nejekonomičtější variantu.

 


 

l SandvikCoromant

Podle hesla, že méně je někdy více, neuvažujeme v současné době o rozšíření portfolia nástrojů i od jiných dodavatelů. Naším cílem je poskytovat našim zákazníkům stejný standard služeb jaký poskytuje společnost SANDVIK Coromant. Z toho důvodu jsou naši pracovníci průběžně školeni a informováni o novinkách.

 

Více o sortimentu nástrojů na www.sandvik.coromant.com

Jsme autorizovaným distributorem nástrojů SANDVIK Coromant

Naši pracovníci absolvovali důkladné technické zaškolení v tréninkovém středisku SANDVIK ve Vídni a jsou připraveni Vám poskytnout prvotřídní nástroje ve spojení s prvotřídním servisem odpovídajícím standardům SANDVIK Coromant.

Spolupracujeme s firmou TDM Systems GmbH

BTS Technik spolupracuje s německou firmou TDM Systems GmbH, dodavatelem softwarového systému pro správu nástrojů a nástrojových dat.

 

Více na stránce
Nástrojový management

Spolupracujeme s firmou FORCAM

BTS Technik navázala spolupráci s německou firmou FORCAM, lídrem na trhu v oblasti měření efektivity výroby, TPM, OEE.

 

Více v záložce
Efektivita výroby